Program Erasmus+ akcja 1 "Mobilność uczniów i kadry edukacji szkolnej"

Programu Erasmus+ akcja 1 o numerze 2022-1-PL01-KA121-SCH-000063472

"Mobilność uczniów i kadry edukacji szkolnej"

Udział w projekcie edukacyjnym jest realną szansą rozwoju dla każdego ucznia oraz przedstawiciela kadry szkolnej. Projekty realizowane w Akcji 1 Edukacji szkolnej polegają na międzynarodowej współpracy szkół. Cele projektów dotyczą podniesienia jakości kształcenia, kompetencji językowych a także wymiany dobrych praktyk. Celem działań jest  również zdobywanie doświadczenia we współpracy międzynarodowej oraz dążenie do zmiany charakteru pracy szkoły na bardziej międzynarodowy. W ramach projektu zaplanowane są wyjazdy edukacyjne do Grecji w terminach  26.03 - 08.04.2023 r. oraz 14.05 – 27.05.2023 r. Projekt skierowany jest do uczniów, którzy w roku szkolnym 2022/23 uczęszczają do klasy drugiej i trzeciej Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Siemiatyczach.

Rozpoczynamy rekrutację do drugiej mobilności  w terminie 14.05 – 27.05.2023 r

Prosimy o zapoznanie się  z Regulaminem uczestnictwa w projekcie oraz Regulaminem rekrutacji

Zapraszamy do udziału w projekcie

Rozpoczynamy realizację projektu w ramach programu Erasmus+ akcja 1 o numerze 2022-1-PL01-KA121-SCH-000063472