Dzień Ziemi

29 kwietnia 2010 w Zespole Szkół w Siemiatyczach już po raz kolejny zorganizowano sprzątanie okolicznych terenów w ramach obchodów Dnia Ziemi.

Przy współpracy z Urzędem Miasta, jak co roku, uczniowie klas LO i Technikum z ogromnym zaangażowaniem uporządkowali las i teren wokół szkoły. Góra śmieci urosła bardzo szybko. Miejmy nadzieję, że ogromna praca młodzieży zostanie doceniona nie tylko przez ludzi lubiących czystość.

22 kwietnia 2009 w Zespole Szkół w Siemiatyczach zorganizowano sprzątanie terenu wokół szkoły i przyległego lasu.

W ramach projektu ekologicznego "Ziemia jest tylko jedna". Po całodziennej, aktywnej i wytężonej pracy uczniów posegregowano 116 worków ze szkłem, 151 worków z butelkami PET i 252 worki z innymi śmieciami.