Jesienne Trele 2012

23 listopada 2012, o godzinie 17:00, w sali Siemiatyckiego Ośrodka Kultury odbyła się XVI edycja Festiwalu Piosenki "Jesienne Trele". Festiwal został przygotowany przez klasę II A wraz z wychowawcą Krystynę Leszczak - Boczarow oraz Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Siemiatyczach przy wsparciu dyrekcji i nauczycieli i Siemiatyckiego Ośrodka Kultury. W konkursie uczestniczyli soliści i zespoły. Oceniane były pomysł i oryginalność wykonania, zaangażowanie, estetyka wykonania i efektowność. Patronat medialny nad imprezą objęło Katolickie Radio Podlasie, Głos Siemiatycz oraz portal podlasie24. Podczas Festiwalu zbierane były pieniądze na paczki świąteczne dla dzieci z ubogich rodzin, pozostających pod opieką świetlicy Caritasu. Lista laureatów: Monika Stradczuk  - nagroda Starosty Powiatu Siemiatyckiego, Marcin Kłosowski – nagroda Burmistrza Miasta Siemiatycze, Natalia Jańczak – nagroda przewodniczącego Rady Powiatu Siemiatyckiego, Fiedor - nagroda przewodniczącej Rady Miasta Siemiatycze, Paweł Tymiński – nagroda Nadleśnictwa Nurzec, Patrycja Filipiuk – nagroda Straży Granicznej w Mielniku, Guess Stars – nagroda BGŻ, Desert Rose – nagroda Dyrekcji i Rady Rodziców LO im. KEN, Julia Kryńska i Magdalena Perkowska otrzymały wyróżnienia Katolickiego Radia Podlasie. Dziękujemy sponsorom: Bank Spółdzielczy w Siemiatyczach, Przedsiębiorstwo ochrony Purzeczko sp. z o.o., Bank BGŻ w Siemiatyczach, Adamex - Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Adam Urbański, Spółdzielnia Mleczarska w Siemiatyczach, AKJOM - Mariusz Sycewicz, Bar Konrad - Józef Kosiński, “Art-Bud-Mudel”, “Siemiatycze”, Bogdan Gorzelski Reklama & Poligrafia, Przedsiębiorstwo Handlowe "R&M" Małgorzata Leoniuk (Sklep „Kubuś”).