accessible

Full Power Spirit

23 marca 2018r., w ramach naszych szkolnych rekolekcji wielkopostnych odbył się koncert ewangelizacyjny. Gościem specjalnym był zespół Full Power Spirit, który zaprezentował drugą część swojego programu zatytułowanego: „Znajdź pomysł na siebie”. Pamiętamy jak 23 października 2017r. gościliśmy członków zespołu, którzy w swoim wystąpieniu zwracali uwagę na wartości najważniejsze w życiu człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem pojęcia wolności.

 

Tym razem tematem przewodnim spotkania było pojęcie miłości, które doskonale wkomponowało się w duchowe przeżywanie rekolekcji i stanowiło wprowadzenie do uczynienia rachunku sumienia z naszej miłości względem Boga i ludzi.

Chociaż pojęcie i definicje miłości w dzisiejszym czasie bywają bardzo różne, to sposób jej przedstawienia, podawane przykłady i świadectwa sprawiły, że każdy miał szansę by choć na chwilę się zatrzymać i zastanowić nad swoimi czynami miłości i miłosierdzia.

Dziękujemy zespołowi Full Power Spirit za możliwość uczestniczenia w tym spotkaniu. Serdecznie dziękujemy także sponsorom, dzięki którym zarówno w październiku jak i teraz mogły odbyć się te ubogacające duchowo koncerty. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do tych Firm i Osób, które nas wsparły, a wśród nich znalazły się: PHU Elko -Transport Józef Kobus, PHU Żerpol Henryk Boguszewski, Firma Pronar Spółka z o o., Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe Maksbud, Vitalia Adam Swajda – Mieczysław Swajda, Pater Firma oraz Parafia św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach.