Studniówka klas IIID i IIIE

W sobotę, 23 stycznia odbyła się druga w tym roku studniówka uczniów naszej szkoły. W restauracji „Kresowiak” bawili się uczniowie klas III D oraz III E z wychowawcami: Barbarą Łubą i Jolantą Kalinowską. Zgodnie z tradycją, na początku uczniowie z osobami towarzyszącymi zatańczyli poloneza w obecności dyrekcji szkoły, rodziców, nauczycieli, wychowawców oraz księży. Taniec ten odtańczony został w rytm pięknej, staropolskiej pastorałki nagranej przez Drohiczyńskie Warsztaty Muzyki Liturgicznej, a na jego zakończenie wykorzystany został hejnał Miasta Siemiatycze. Następnym, bardzo miłym i wzruszającym elementem części oficjalnej były podziękowania ze strony uczniów i rodziców kierowane do nauczycieli, a także najlepsze życzenia powodzenia na maturze ze strony rodziców i nauczycieli składane maturzystom. Wychowankowie przygotowali również bardzo miłe niespodzianki dla swoich wychowawców. Uczniowie klasy III D okrzyknęli swoją wychowawczynię królową klasy III D, a wychowawczyni klasy III E otrzymała statuetkę Oscara za rolę super nauczyciela. Dzięki doskonałej oprawie muzycznej oraz wspaniałej atmosferze zabawa trwała do białego rana. Zdjęcia w  galerii na stronie szkoły.