Zakończenie roku szkolnego 2015

Kolejny rok szkolny za nami. 26 czerwca był dla uczniów ostatnim dniem w szkole w roku szkolnym 2014/2015. Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy przyszedł wreszcie czas na podsumowania, podziękowania i życzenia. Tradycyjnie uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się o godzinie 9:00 na boisku za szkołą. Pani Bożena Krzyżanowska, serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych, następnie podsumowała miniony rok szkolny dziękując za czas wytężonej pracy. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Oprócz tego nagrody otrzymali także uczniowie ze stuprocentową frekwencją. Pani dyrektor pogratulowała uczniom sukcesów i życzyła wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji. Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa pozostałym uczniom. Do zobaczenia 1 września 2015 roku!