Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątek, 22 czerwca nasi uczniowie uroczyście zakończyli rok szkolny 2017/2018. Dyrektor szkoły Bożena Krzyżanowska dziękowała wszystkim za całoroczną pracę, życzyła udanych i bezpiecznych wakacji. Uroczyście wręczono świadectwa uczniom, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem.

Najwyższą średnią w tym roku szkolnym uzyskała Natalia Jaszczołt z klasy I c, jej średnia ocen to 5,44.

Uczennica została zgłoszona do nagrody Prezesa Rady Ministrów. Do życzeń i podziękowań dołączyła Jolanta Sidorowicz przedstawicielka Rady Rodziców.

Dziękowano też drużynie piłki ręcznej chłopców z trenerem Cezarym Kudelskim. Uczniowie naszej szkoły 11.06.2018r. zostali mistrzami województwa podlaskiego. Na ich ręce trafił puchar, a starosta siemiatycki ufundował zawodnikom stroje sportowe.

Następnie wystąpili uczniowie klasy III ZSZ kończący szkołę, którzy podziękowali za 3 lata nauki.