accessible

Szanowni Rodzice
Drodzy Uczniowie

W związku z wprowadzeniem przez rząd nowych zasad profilaktyki przeciw COVID-19, przedłużone zostało zawieszenie zajęć stacjonarnych
od 30 listopada 2020 do 3 stycznia 2021r.
W szkołach ponadpodstawowych nadal obowiązuje nauczanie zdalne.
Lekcje zdalnie będą odbywały się z użyciem narzędzi komunikacji z uczniami w postaci wideokonferencji. Możemy kontynuować naukę bez zakłóceń i realizować podstawę programową zgodnie z tygodniowym planem lekcji, za pomocą narzędzi Usługi G-Suite.

Nauczyciele oraz uczniowie mogą korzystać z zasobów Platformy udostępnionej przez MEN www.epodreczniki.pl., www.gov.pl/zdalnelekcje
W dzienniku elektronicznym będą wpisywane tematy lekcji, oceny oraz frekwencja uczniów na lekcji.
Prosimy Rodziców o wsparcie i mobilizację uczniów do aktywnej pracy.
Informujemy, iż w godzinach od 8 do 16 młodzież może wychodzić z domu tylko pod opieką osoby dorosłej.
Z dyrekcją, wychowawcami i nauczycielami mogą Państwo kontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej, dziennika elektronicznego oraz telefonicznie (85 655 25 62).
Szkoła dysponuje sprzętem komputerowym, dlatego też istnieje możliwość wypożyczenia komputera do pracy zdalnej. Prosimy o kontakt telefoniczny, w celu ustalenia godziny odbioru komputera w szkole.
Szkoła jest zamknięta, każde spotkanie w celu załatwienia spraw administracyjnych odbywa się po wcześniejszym umówieniu telefonicznym 85 655 25 62 lub e-mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prosimy o monitorowanie strony internetowej szkoły, gdzie będziemy zamieszczać bieżące informacje.
W trosce o nasze bezpieczeństwo przyłączmy się do akcji #zostańwdomu.
Dziękujemy Państwu za wsparcie i życzliwość, życzymy zdrowia.

 

Z poważaniem
Bożena Krzyżanowska dyrektor szkoły
wraz z Gronem Pedagogicznym