accessible

Super drużyna „Szlachetnej Paczki”

Super drużyna „Szlachetnej Paczki” Liceum Ogólnokształcącego im. K.E.N. w Siemiatyczach ponownie w akcji. Po raz kolejny nasze liceum ofiarnie włączyło się do akcji „Szlachetnej Paczki”.

          W tym roku wspomogliśmy mamę samotnie wychowującą córkę. Dzięki temu, że do akcji włączyła się cała społeczność szkolna: uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz jak zawsze niezawodni rodzice, mogliśmy kupić nową pralkę, krzesło do biurka, artykuły spożywcze, środki czystości, pościel, koce, ręczniki, odzież i buty, a także materiały szkolne oraz gry i zabawki dla dziewczynki. Rodzice przekazali także łóżko, biurko, telefon komórkowy oraz drewno na opał. Wierzymy, że przekazane prezenty ucieszą wybraną przez nas rodzinę.
         Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Przygotowanie paczek dało naszym szkolnym darczyńcom wiele radości i satysfakcji. Potwierdziliśmy naszą serdeczność, dobre serce, gotowość do niesienia bezinteresownej pomocy, ale także piękno ludzkiego dobra. Tradycyjnie nie żegnamy się ze „Szlachetną Paczką”. Mówimy jedynie do zobaczenia w kolejnym roku.

 

 

Wolontariusze „Szlachetnej Paczki”:
Ola Łuba, Angelika Boruc z opiekunem Bożeną Czerkas