accessible

Inauguracja Licealiady Województwa Podlaskiego

Dnia 28.11.2019 na inaugurację Licealiady Województwa Podlaskiego, nasi piłkarze ręczni, prowadzeni przez pana Cezarego Kudelskiego rozegrali swoje pierwsze 2 mecze ligowe w Siemiatyczach. Zawodnicy reprezentujący nasze liceum w obu meczach pokazali swoją siłę i dominowali na boisku od samego początku w obu spotkaniach. W pierwszym spotkaniu z ZSM Białystok nasza drużyna wygrała 27:17. Drugie spotkanie zagraliśmy z ZSB-G Białystok, które zakończyło się wynikiem 35:18. Warto dodać, że w drużynie zadebiutowali Michał Górski i Jakub Tyc.

Skład drużyny: Od lewej: Jakub Tyc, Paweł Tatarczuk, Jakub Gołubkiewicz, Michał Górski, Łukasz Koc, Norbert Tarasiuk, trener Cezary Kudelski,
Sylwester Kałucki, Łukasz Daciuk, Mateusz Jabczyk, Gabriel Jarocki