SZLACHETNA PACZKA

Pragniemy po raz kolejny włączyć się do akcji Szlachetna Paczka. Nasi  szkolni wolontariusze wybrali rodzinę (mamę samotnie wychowującą 7 letnią córkę), której przygotujemy niespodziankę na święta.

Rodzina ta potrzebuje pomocy w najróżniejszej  postaci, dlatego prosimy poszczególne klasy o zebranie i przyniesienie do 04.12.2019r. do sali 204:

- żywność trwałą: kasze, makarony, kawa, herbata, olej, cukier, konserwy, ryż, mąka, dżemy, warzywa w puszkach, słodycze

- środki czystości: płyny do mycia naczyń, proszki do prania, mydło, szampon, pasta  i szczoteczki do zębów, płyny czyszczące, chusteczki do mebli, płyny do mycia okien oraz do płukania tkanin

- materiały szkolne: zeszyty,farbki, bloki, przybory do pisania, kredki, klej, nożyczki, kolorowanki, plecak

- odzież: bluza zimowa (rozmiar M), kurtka zimowa (rozmiar M),getry zimowe (rozmiar M), dziewczęca bluza zimowa (wzrost 140 cm), kurtka zimowa (wzrost 140 cm), getry zimowe (wzrost 140 cm) – NOWE LUB NIE ZNISZCZONE

- obuwie: buty zimowe/kozaki (rozmiar 37), adidasy (rozmiar 37), buty zimowe/kozaki (rozmiar 31), adidasy (rozmiar 31)

- Inne: pralka, biurko, koc, pościel (poszwy, prześcieradło), ręczniki, drewno na opał (2 metry sześcienne)

- szczególne upominki: tani telefon, rower

26 LISTOPADA (WT) – ZBIÓRKA FUNDUSZY NA POTRZEBY RODZINY

Pamiętajmy! Każdy może pomagać! Włączmy się i my, tak jak znani artyści, sportowcy i ludzie kultury. Właśnie dzięki takim drobiazgom ludzie odzyskują siłę i nadzieję.

I Ty możesz pomóc rodzinom w potrzebie!