Mikołajkowy Kiermasz Ciasta

W tym roku odbył się w przededniu imienin Mikołaja, czyli 5 grudnia, ale cieszył się równie dużym zainteresowaniem całej społeczności szkolnej, która jak zwykle stanęła na wysokości zadania i wykazała się ogromną hojnością. Organizatorami byli uczniowie z klas IIC i IIIC (wraz z wychowawczyniami Moniką Basistą i Ewą M. Iwaniak) i to oni postarali się o to, by nawet najbardziej wybredny łasuch znalazł coś dla siebie.

Słodkości przygotowane przez młodzież rozeszły się w ekspresowym tempie i nie dotrwały nawet do długiej przerwy. Fundusze zebrane podczas kiermaszu (1.259 zł) zostaną przeznaczone na zakup świątecznych upominków dla podopiecznych Zakładu Opiekuńczo Leczniczego oraz pensjonariuszy Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Bacikach.