accessible

Ewakuacja w Zespole Szkół w Siemiatyczach

Dnia 21 września 2023 r. mieliśmy okazję uczestniczyć w próbnej ewakuacji w naszej szkole. Wszyscy uczniowie i pracownicy wzięli udział w ćwiczeniach, które miały na celu zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa w przypadku zagrożenia. Kiedy rozległ się sygnał alarmowy, nasza społeczność szkolna stanęła na wysokości zadania. Wszyscy bezpiecznie udali się drogami ewakuacyjnymi do punktów zbiórki w bezpiecznej odległości do miejsca zagrożenia.

 

Całe przedsięwzięcie było możliwe dzięki współpracy dyrekcji, nauczycieli, uczniów, pracowników obsługi oraz strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach. Nasza szkoła dąży do spełnienia wszystkich współczesnych wymogów bezpieczeństwa.  Dzięki ścisłemu przestrzeganiu procedur i zaleceń, uczniowie i personel mogą spokojnie skupić się na nauce i pracy, mając pewność, że są odpowiednio chronieni. Wierzymy, że ta próbna ewakuacja to tylko jeden z wielu kroków, które podejmujemy, aby zapewnić bezpieczeństwo naszej społeczności. Stoimy na straży bezpieczeństwa i gotowi jesteśmy na wszelkie wyzwania, które mogą się pojawić.