accessible

Zakończenie roku szkolnego

 

23 czerwca o godz. 9.00 oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Dla wielu uczniów był to moment, na który czekali przez całe miesiące, a teraz nadszedł czas na podsumowanie, pożegnanie z nauczycielami i kolegami oraz rozpoczęcie zasłużonych wakacji.

Pani dyrektor nie szczędziła słów uznania i podziękowania za trud i zaangażowanie, jakie nauczyciele i uczniowie przejawiali przez cały miniony rok szkolny. Złożyła również życzenia wszystkim uczniom i nauczycielom udanych i bezpiecznych wakacji, zachęcając ich do odpoczynku i czerpania radości z wolnego czasu. Była to również okazja do wręczenia nagród i wyróżnień za osiągnięcia naukowe, artystyczne oraz sportowe. Przedstawicielka Rady Rodziców także podziękowała nauczycielom za pracę w ciągu całego roku szkolnego, a uczniom życzyła wspaniałych wakacji. Następnie wszyscy uczniowie udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców.

Naładujcie baterie, odpocznijcie od codziennych obowiązków i wróćcie pełni energii i gotowi do nowych wyzwań. Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym!