cenzor3 97TRZECI, A TAK W OGÓLE 97. NUMER „CENZORA” JUŻ JEST  DOSTĘPNY. MOŻNA NAS  CZYTAĆ NA STRONIE SZKOŁY LUB NA TABLICACH PRZY PRACOWNI NR 76 W NOWEJ SZKOLE.

W tym numerze polecamy:

1. Nauczyciel z pasją- o swoich pasjach Darii Osmólskiej opowiada Pani Małgorzata Kościaniuk.
  2. 14 czerwca- Światowy Dzień Krwiodawcy- o tym, dlaczego warto zostać krwiodawcą z Panią Jolantą Kalinowską rozmawia Agnieszka Gumieniak.
  3. Zostań Honorowym Dawcą Krwi- informacje, jak i gdzie oddać krew, jakie są jej właściwości i dlaczego jest bardzo potrzebna opracowała Agnieszka Gumieniak
  4. Uczniowie z Ukrainy w naszej szkole- z Nikitą Klavdichem o jego wrażeniach na temat Polski i Polaków rozmawiał Aleksander Goblet.
  5. Kącik felietonisty- o przekleństwach i tzw. „brzydkich wyrazach” w naszym życiu w tekście „Mowa jedwabista” pisze Kasia Arcimowicz
  6. Trzynastego w piątek - ciekawostki na temat tego pechowego dnia zebrała Emilia Komoń.

Zajrzyjcie, przeczytajcie, skomentujcie. Wszelkie sugestie, Wasze teksty,  prace plastyczne, które chcielibyście opublikować, są mile widziane.

REDAKCJA