Zajęcia przygotowawcze w ramach projektu Erasmus

Już od dłuższego czasu przygotowujemy się do wyjazdu do Grecji w ramach projektu Erasmus. Pod okiem Pani Bożeny Czerkas i Pana Krzysztofa Jermakowicza, wkraczamy w świat historii, tradycji, mitologi i kultury Grecji oraz doskonalimy nasze umiejętności językowe. Teraz pracujemy nad prezentacjami, które pokażą naszą szkołę, miasto i region. Jest to nie tylko szansa na doskonalenie języka angielskiego, ale także możliwość lepszego zrozumienia naszej własnej tożsamości. Jesteśmy pełni podekscytowania możliwością poznania nowych miejsc, smaków i ludzi. Bądźcie z nami na bieżąco, bo czekają nas niesamowite rzeczy do opowiedzenia! Trzymajcie za nas kciuki i śledźcie nasze relacje, bo nasza grecka przygoda wkrótce się zaczyna! Program Erasmus+ akcja 1 o numerze 2023-1-PL01-KA121-SCH-000129435 "Mobilność uczniów i kadry edukacji szkolnej"