Studniówka 2024

Tradycji po raz kolejny stało się zadość. W sobotę, 20 stycznia 2024 roku, uczniowie klas IVA, IVB i IVC z wychowawcami - Małgorzatą Sawczuk, Justyną Owczarską i Wojciechem Zieleniewskim oraz osobami torzyszącymi bawili się razem na studniówce w zajeździe Arkadia w Siemiatyczach.

Nasz bal maturalny rozpoczął się tradycyjnie polonezem, a na parkiecie nie zabrakło również walca, który maturzyści tańczyli ze swoimi nauczycielami. Podziękowania od uczniów i ich rodziców skierowane do nauczycieli za ich wsparcie, wraz z życzeniami powodzenia na maturze od rodziców i pani dyrektor, dodatkowo uświetniły oficjalną część wieczoru. Po części oficjalnej młodzież miała okazję zrobić wspólne zdjęcia z wychowawcami i towarzyszącymi osobami. Niezapomniane chwile dopełniła doskonała muzyka pod wodzą Adam Jurkowski - Prezenter Muzyczny - tworząc wspaniałą atmosferę, która trwała niemal do białego rana. To było wyjątkowa noc pełna radości, śmiechu i tańca. Studniówka stanowi nie tylko symboliczne pożegnanie pewnego etapu w życiu maturzystów, ale również kontynuację pięknej szkolnej tradycji, której korzenie sięgają wielu lat.