ZDROWY STYL ŻYCIA

Dzisiaj, 16 listopada, z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia, odbyła się VI edycja imprezy "Zdrowy Styl Życia". Gościliśmy w naszej szkole przedstawicielki Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Siemiatyczach: Panią Inspektor Jadwigę Hackiewicz, Panią Agnieszkę Osuch - Antosiuk, Panią Bożenę Kamieńską oraz Panią Martynę Sak.

Wysłuchaliśmy również prezentacji pt. "Płynna Energia", która dotyczyła napoi energetycznych, a została poprowadzona przez Panią Agnieszkę Osuch - Antosiuk. Klasy trzecie rywalizowały między sobą w pięciu konkurencjach: plakat, zadania sprawnościowe, konkurs wiedzy, zdrowa przekąska i naturalny napój energetyczny. Uczniowie zacięcie rywalizowali, a oceniało ich jury w składzie: Pani Jadwiga Hackiewicz, Pani Dyrektor Bożena Krzyżanowska, Pani Anna Bobel oraz Wiktoria Radzikowska - przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego. Po sportowych i naukowych zmaganiach, ogłoszono wyniki! Miejsce I zajęła klasa 3A, miejsce 2 klasa 3C, a miejsce 3 klasa 3B. Przygotowania imprezy podjęli się nauczyciele: Pani Iwona Hapanowicz - Charko, Pani Anna Bobel oraz Pan Wojciech Zieleniewski, a nagrody (sprzęt sportowy) dla wygranych sfinansowało Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach. Zwycięzcom składamy gratulacje, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Mamy nadzieję, że zasady zdrowego stylu życia staną się dla nas wszystkich codzienną praktyką.