Wirtualne Dni Otwarte KUL

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II od 14 do 16 kwietnia, chcąc w trudnym czasie pandemii pomóc młodym ludziom w wyborze kierunku studiów, organizuje Wirtualne Dni Otwarte – KULuary Kierunków. Serdecznie zapraszam do udziału w tym wydarzeniu uczniów kierowanej przez Panią/Pana szkoły i zwracam się z prośbą o przekazanie im tego zaproszenia. Podczas KULuarów zaprezentowany zostanie każdy z blisko pięćdziesięciu kierunków studiów prowadzonych na uniwersytecie. Wśród nich, obok kierunków humanistycznych i społecznych, są także reprezentujące nauki ścisłe i nauki o zdrowiu. O specyfice studiów na danym kierunku opowiedzą wykładowcy, a swymi doświadczeniami i opiniami podzielą się absolwenci oraz studenci. Będzie to także okazja, by zapoznać się z przebiegiem procesu rekrutacji, a także uzyskać odpowiedzi na pytania związane ze  studiami.

Wydarzenie odbędzie się w trybie online – transmisja będzie prowadzona na fanpage KUL, na kanale Youtube KULstudia oraz na stronie kandydat.kul.pl. Na tej stronie można znaleźć szczegółowy program KULuarów oraz wszelkie informacje dotyczące wydarzenia. Transmisja każdego dnia będzie się rozpoczynać o godz. 13.00.

Raz jeszcze zapraszam do udziału w wydarzeniu i serdecznie dziękuję za pomoc w jego rozpropagowaniu.

dr hab. Ewa Trzaskowska, prof. KUL

Prorektor ds. kształcenia

Wirtualne Dni Otwarte- KULuary Kierunków

Transmisja live za pośrednictwem kanału Youtube KULstudia  (link do transmisji) oraz mediów społecznościowych. Przez cały czas wydarzenia dostępny będzie czat.

Podział kierunków na dni:

Środa, 14 kwietnia,

:

administracja, Applied Anthropology (studia w jęz. angielskim), architektura krajobrazu, bezpieczeństwo narodowe, biotechnologia, dietetyka (studia w Stalowej Woli), doradztwo kariery i doradztwo personalne, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, edytorstwo, ekonomia, europeistyka (studia w jęz. angielskim), filologia angielska, filologia germańska, filologia klasyczna, filologia niderlandzka, filologia polska, filologia romańska, filozofia

Czwartek, 15 kwietnia,

:

hispanistyka, historia, historia sztuki, informatyka, inżynieria środowiska (studia w Stalowej Woli), italianistyka, kognitywistyka, krajoznawstwo i turystyka kulturowa, lingwistyka stosowana, matematyka, międzyobszarowe indywidualne studia humanistyczno-społeczne, muzykologia, nauki o rodzinie

Piątek 16 kwietnia,

:
pedagogika, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagogika specjalna, pielęgniarstwo, położnictwo – NOWOŚĆ, praca socjalna, prawo, prawo kanoniczne, psychologia, retoryka stosowana, sinologia, socjologia, stosunki międzynarodowe, teologia, zarządzanie

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II  kandydat.kul.pl