NAGRYWAMY KOŁO FORTUNY

Tegoroczni maturzyści naszej szkoły zostali zaproszeni do studia ATM w Warszawie na nagranie czterech odcinków teleturnieju „Koło fortuny”, które odbyło się we wtorek 13.02.2018r. Program prowadził duet: Rafał Brzozowski (wokalista znany m.in. z piosenki „Tak blisko”) wraz z Izabellą Krzan (Miss Polonia 2016). Uczestnicy mieli za zadanie zakręcić kołem, losując w ten sposób kwotę za odgadnięcie litery. Osoba, która odgadywała hasło, otrzymywała zebrane pieniądze i cenne nagrody. Emocjonująca rywalizacja, atrakcyjne nagrody i dwie indywidualności w roli prowadzących – wszystko to składa się na nowoczesne i dynamiczne show, łączące elementy rywalizacji i znakomitej rozrywki. Uczniowie mieli okazję poznać realia pracy w telewizji oraz spotkać interesujące, często znane z ekranu osoby. Po zakończeniu nagrań młodzież wybrała się do kina.  Z niecierpliwością czekamy na emisję nagranych z naszym udziałem odcinków, które staną się miłą pamiątką wspólnego wyjazdu. Opiekunowie wycieczki: Iwona Hapanowicz-Charko oraz Edyta Niewińska.