Wybitni absolwenci z wizytą w szkole

W poniedziałek 19 lutego 2018 r. naszą szkołę odwiedzili szczególni goście - kiedyś uczniowie siemiatyckiego liceum, dziś pracownicy naukowi Uniwersytetu w Białymstoku i przedstawiciele uniwersyteckich władz: prof. dr hab. Izabela Święcicka, prorektor ds. nauki UwB oraz dr hab. Mirosław Sobecki, prof. UwB, dziekan Wydziału Pedagogiki i Psychologii. Wybitni absolwenci naszego LO podczas spotkania z młodzieżą z klas IIIA i IIIB podzielili się wspomnieniami ze swoich lat szkolnych, przywołując sylwetki charyzmatycznych nauczycieli. Oboje mówili, że czas nauki w siemiatyckim liceum był ważnym etapem, który dał im możliwość realizacji pasji i przygotował do dokonywania życiowych wyborów. Goście podkreślili, że najważniejsze w życiu jest podążanie za swoimi marzeniami i życzyli tegorocznym maturzystom wielu sukcesów.