Studniówka 2018

Zgodnie z wieloletnią tradycją, na sto dni przed jednym z najważniejszych w życiu egzaminów, uczniowie trzecich klas Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Siemiatyczach, spotkali się 20 stycznia 2018 roku, by świętować wraz z zaproszonymi gośćmi ten niezwykły moment. Pełni entuzjazmu i nadziei na przyszłość postawili pierwszy krok w dorosłość dostojnie i uroczyście staropolskim polonezem oraz walcem, przygotowanym pod kierunkiem pana Krzysztofa Szyszko. Oficjalnego otwarcia Studniówki dokonała pani dyrektor Bożena Krzyżanowska, kierując jednocześnie do młodzieży ciepłe i serdeczne słowa. Wśród zaproszonych gości byli również wychowawcy: Iwona Hapanowicz – Charko – kl. IIIA, Edyta Niewińska – kl. IIIB, Alicja Smoktunowicz – kl. IIIC, nauczyciele i rodzice. Na ten wieczór maturzyści długo czekali, nie zabrakło zatem refleksji i wyrazów wdzięczności skierowanych do wszystkich, którzy przez niemal 3 lata okazywali im wsparcie i życzliwość. Bal Studniówkowy stał się dobrym początkiem przedmaturalnej wędrówki i zapewne pozostanie pięknym wspomnieniem do którego maturzyści będą powracali z przyjemnością i sentymentem.