Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej 2015

Dnia 1 października 2015r. odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. W konkursie udział wzięli: Paulina Grochowska, Kamila Skuliniec, Gabriela Dmitruk, Agata Wawrzyniak, Angelika Nikołajuk oraz dwa duety w składzie Gabriela Dorotkiewicz i Ola Sacharczuk oraz Dominika Panasiuk i Jakub Sidorowicz. Jury, w skład którego weszli pani dyrektor Bożena Krzyżanowska, pani Ewa Iwaniak oraz Grzegorz Krawczuk zadecydowało, że nasze szkolne zmagania wygra, zdobywając I miejsce, Agata Wawrzyniak za piękne wykonanie piosenki ‘Wonderful life’. Podczas obrad jury można było wziąć udział w karaoke. Organizatorami festiwalu byli nauczyciele języków obcych. Na zdjęciu wszyscy uczestnicy konkursu wraz z członkami jury.