Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła

Wielkie smażenie pączków stało się już naszą szkolną tradycją. Nauczyciele i pracownicy szkoły pracowali z wielkim zaangażowaniem, aby w tłusty czwartek każdy amator pysznych, domowych pączków mógł ich skosztować, zapewniając sobie tym samym pomyślność.

Oczywiście im więcej, tym lepiej - i pomyślności, i słodkości. Dlatego też nieśmiałe zakupy przerodziły się w pączkowe szaleństwo. Nikt kalorii nie liczył - bo kto by to robił w taki dzień? Możemy jedynie z niecierpliwością odliczać dni do następnego tłustego czwartku.

Akcją promocyjną oraz sprzedażą pączków zajęła się klasa I E wraz z wychowawcą, a zebrane fundusze będą przeznaczone na pomoce naukowe do naszej szkoły.