Studniówka 2019

W sobotni wieczór, 19 stycznia 2019r., uczniowie klas maturalnych naszego liceum bawili się na swoim balu studniówkowym w Hotelu Kresowiak w Siemiatyczach. Przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy młodzież zatańczyła poloneza dla swoich rodziców, aby i oni mogli wspólnie ze swoimi dziećmi przeżyć część tego wyjątkowego wieczoru. Uroczyste przywitanie wszystkich zebranych, podziękowania nauczycielom oraz ponowne odtańczenie poloneza miało miejsce o godz.18.00. Oficjalnego otwarcia studniówki dokonała dyrektor szkoły Bożena Krzyżanowska.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. wychowawcy klas trzecich: Krzysztof Derehajło – III A, Barbara Łuba – III B, Jolanta Kalinowska – III C, Agnieszka Stypułkowska - IIID, nauczyciele i rodzice. Po raz kolejny do poloneza młodzież przygotowywał Krzysztof Szyszko założyciel, kierownik artystyczny oraz choreograf Zespołu Pieśni i Tańca „Małe Podlasie”. Oprócz dyrektor szkoły głos zabrała przedstawicielka Rady Rodziców, Jolanta Sidorowicz. Następnie trzecioklasiści podziękowali i obdarowali kwiatami swoich wychowawców. DJ przez całą noc porywał wszystkich do tańca, a najwytrwalsi bawili się do samego końca. Zabawa była szampańska, kreacje piękne a przeżycia niezapomniane. Ta wyjątkowa noc zapadnie wszystkim w pamięci na długo. Teraz czas na naukę! Za 100 dni matura. Maturzystom życzymy powodzenia w maju! Zdjęcia ze studniówki można obejrzeć w galerii na stronie szkoły.