ETAP FINAŁOWY VI POWIATOWEGO KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH

Z przyjemnością informujemy, że dnia 16 marca 2023 roku w naszej szkole odbył się etap finałowy VI Konkursu Nauk Przyrodniczych dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Siemiatyczach pod patronatem Starosty Powiatu Siemiatyckiego.

Do zadań finałowych sprawdzających wiedzę i umiejętności z zakresu biologii, chemii, fizyki i geografii przystąpiło 14 uczniów szkół podstawowych. Finaliści zostali wyłonieni na podstawie wyników I etapu (szkolnego) konkursu. W tym roku szkolnym w konkursie wzięło udział 80 uczniów ze szkół podstawowych powiatu siemiatyckiego.
Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: mgr Krzysztof Derehajło – przewodniczący oraz członkowie: mgr Hanna Nielipińska i mgr Małgorzata Sawczuk.
Wszystkim uczniom, którzy przystąpili do finału, składamy serdeczne gratulacje. Jednocześnie informujemy, że oficjalne wyniki oraz wręczenie dyplomów i nagród odbędą się w dniu 21 marca 2023 roku podczas Dnia Otwartego Szkoły.