Otrzęsiny 2022

Dnia 10.10.2022 w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Jak co roku do rywalizacji stanęły wszystkie klasy pierwsze wraz z wychowawcami. Każda klasa wyróżniała się wcześniej ustalonym kolorem ubrań: klasa IA kolor czerwony, klasa IB kolor zielony, klasa IC kolor żółty, klasa ID kolor brązowy, szkoła branżowa kolor dowolny.

Młodzież rywalizowała w 5 konkurencjach takich jak:” ile ,,siły w płucach”, czy ,,latający dywan”. Nad całością czuwało jury w składzie Pani Dyr. Bożena Krzyżanowska, Pan Wojciech Zieleniewski oraz Aleksandra Kalinowska - przedstawicielka samorządu uczniowskiego. Po podliczeniu punktów za wszystkie konkurencje jury ogłosiło zwycięstwo klasy IC. Na podium znalazły się też klasy IA i IB. Zwycięzcy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami. Dopełnieniem wieczoru była szkolna dyskoteka. Otrzęsiny poprowadził Paweł Łuba a całość zorganizował Pan Cezary Kudelski przy pomocy uczniów z klasy IIC.