Szanowni Państwo, Pracownicy szkoły, Rodzice, Drodzy Uczniowie.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu niesłabnącej wiary w wielki triumf Zmartwychwstania. Dziś, gdy świat przechodzi głęboki kryzys wartości i jesteśmy świadkami dziejącej się na naszych oczach dramatycznej historii, w sposób szczególny uświadamiamy sobie, co jest prawdziwą i niepodważalną wartością, jaką ma moc i jak bardzo jest nam potrzebny silny fundament zbudowany na podstawowych wartościach człowieczeństwa. Życzymy wszystkim solidnej, budującej więzi. Takiej, która jest zdolna stawić opór złu, która pochyla się nad potrzebującym, która daje poczucie bezpieczeństwa. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas chwilą, gdy bliskość i troska o siebie nawzajem zapewnią tak potrzebny dziś spokój w naszych sercach i rodzinach.

Zdrowych, spokojnych, ciepłych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją i miłością

życzą

Dyrekcja i Nauczyciele