ROZPOCZĘLI ODLICZANIE DO MATURY

Tradycji po raz kolejny stało się zadość. W sobotę, 5 lutego 2022 r., uczniowie trzech klas maturalnych naszego liceum bawili się na swoim balu studniówkowym w Hotelu Kresowiak w Siemiatyczach. Przed oficjalnym rozpoczęciem studniówki młodzież zatańczyła poloneza dla swoich rodziców, aby i oni mogli wspólnie z młodzieżą przeżyć część tego wyjątkowego wieczoru. Uroczyste rozpoczęcie oraz dostojne odtańczenie poloneza miało miejsce o godz. 18.00. Tradycyjnie oficjalnego otwarcia studniówki dokonała dyrektor szkoły Bożena Krzyżanowska. Wśród zaproszonych gości byli m.in. wychowawcy klas trzecich: Jolanta Kalinowska – III E, Alina Wolszczuk – III F, Barbara Łuba – III G oraz przedstawiciele rodziców tegorocznych maturzystów. Trzecioklasiści podziękowali nauczycielom za pracę i wspólnie spędzony czas oraz obdarowali kwiatami swoich wychowawców. Do tańca przez całą noc porywał DJ Baffi. W wieczorowych kreacjach wszyscy prezentowali się pięknie. Nie zabrakło długich sukni balowych i czerwonych podwiązek. Panowie z kolei na ten wyjątkowy wieczór chętnie założyli eleganckie garnitury. Zabawa była szampańska, a najwytrwalsi bawili się do samego końca. Studniówka to oznaka zbliżającej się wielkimi krokami matury. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na egzaminach wszystkim maturzystom.