II Powiatowy Konkurs Nauk Przyrodniczych - etap powiatowy

Uczestnikami konkursu byli uczniowie gimnazjów z powiatu siemiatyckiego i bielskiego, tj., Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach, Gimnazjum nr 1 w Siemiatyczach im. Ignacego Gilewskiego, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Nurcu Stacji, Publiczne Gimnazjum w Grodzisku, Zespół Szkół w Dziadkowicach i Gimnazjum im. Jana Pawła II przy Zespole Szkół w Boćkach. Spośród 80 uczestników etapu szkolnego wyłoniono 32 uczniów, którzy wzięli udział w etapie finałowym. Wyniki konkursu i uroczyste wręczenie nagród, odbędzie się podczas Dnia Otwartego Szkoły. Uczniowie  zmierzyli się z zadaniami z biologii, chemii, fizyki i geografii, które wymagały od nich rozległej wiedzy i umiejętności twórczego myślenia do rozwiązywania zadań problemowych z zakresu tych nauk. Organizatorami konkursu była dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół w Siemiatyczach.