KOLEJNY ANGIELSKI NA SPORTOWO

10 lutego 2017r. klasa 1d wraz z wychowawczynią panią Agnieszką Stypułkowską i panią Iwoną Hapanowicz-Charko udała się na lekcję języka angielskiego i wychowania fizycznego w terenie. Zwarci, odpowiednio ubrani i chętni do zabawy uczniowie spotkali się na plaży miejskiej, gdzie stacjonująca nieopodal ekipa „Piękny Wschód” profesjonalnie przygotowała naszą młodzież do drogi. Pani Stypułkowska wraz z pomocą rodziców i manekina, imieniem Angela, przedstawiła uczniom specjalistyczny zestaw narciarski, prezentując kolejno fragmenty jego stroju w języku angielskim. Po krótkiej, ale wartościowej lekcji, młodzież podzielona na dwie grupy stoczyła prawdziwą walkę z żywiołem. Ta niezwykła lekcja bardzo pozytywnie wpłynęła na uczniów, których po przebyciu łącznie ponad 6 km przepełniała zarówno duma, jak i wiedza, która z całą pewnością zostanie z nimi na lata.