V FESTIWAL TALENTÓW

W piątym  ,,Festiwalu Talentów’’, który odbył się 10 lutego 2017r. wzięło udział 10 uczniów naszej szkoły. Wśród uczestników znalazły się dwie osoby śpiewające: Julia Łuczaj z klasy IC oraz Agata Wawrzyniak z IIB, z pokazem akrobatycznym wystąpił natomiast Patryk Puszko z ID. O swojej pasji plastycznej opowiedziała Weronika Sobecka z klasy IB. Zebrani mieli także okazję poznać zainteresowania uczennic z klasy IIIA: fotograficzne - Jennifer Karwowski oraz kulinarne - Julii Laszuk. Z muzyczną improwizacją na perkusji wystąpił Karol Łuniewski z klasy IIID, na gitarze basowej towarzyszył mu Michał Szulc. W filmie zrealizowanym przez Karinę Bisz z II B sztuczki karciane zaprezentował Damian Stefaniuk klasy ID. Zebrani mieli okazję poznać rzadką i bardzo ciekawą pasję Katarzyny Pawluczuk z klasy IIIC, którą jest rekonstrukcja historyczna. Imprezę poprowadzili Karina Kuźmik i Filip Malinowski, a przygotowały Małgorzata Mioduszewska-Scaduto, Monika Basista i Ewa Boguszewska, pracujące w szkolnej bibliotece.