Święto Edukacji Narodowej 2016

Następnie głos zabrali starosta powiatu siemiatyckiego Jan Zalewski oraz przedstawicielka Rady Rodziców Jolanta Sidorowicz, którzy podziękowali pedagogom za trud włożony w nauczenie i wychowanie młodzieży. Następnym punktem uroczystości było wręczenie nagród nauczycielom i pracownikom szkoły. Nagrodzeni zostali również uczniowie biorący udział w szkolnych konkursach ortograficznych i konkursie wiedzy o  Komisji Edukacji Narodowej. Centralnym punktem akademii było uroczyste ślubowanie klas pierwszych, składane na sztandar szkoły.

W części artystycznej wystąpił chór szkolny, który przedstawił krótki koncert życzeń. Następnie uczniowie zaprezentowali skecz dotyczący codziennego życia w naszej szkole. Uroczystość zorganizowała klasa IIA z wychowawczynią Iwoną Hapanowicz - Charko.