Otrzęsiny klas pierwszych 2016

Wszystkie klasy gorliwie rywalizowały ze sobą i ich wyniki były zbliżone.  Klasa II ZSZ organizująca zabawę, nagrodziła wszystkich pierwszaków słodyczami. Imprezę prowadziła Emila Niewęgłowska. Następnie uczniowie kontynuowali zabawę w czasie dyskoteki. W dniu 10 października 2016r. klasy pierwsze LO i ZSZ zostały przyjęte przez klasy II i III do społeczności szkolnej. Po wielu zmaganiach sprawdzających zwinność, szybkość, skoczność, kreatywność i spryt, jury w składzie: pani dyrektor Bożena Krzyżanowska, pani Justyna Owczarska, pani Małgorzata Kościaniuk i Julia Stasiuk z klasy IIIB uznało, że dominującą klasą w tegorocznych „otrzęsinach” była klasa IB. Wszystkie klasy gorliwie rywalizowały ze sobą i ich wyniki były zbliżone. Klasa II ZSZ organizująca zabawę, nagrodziła wszystkich pierwszaków słodyczami. Imprezę prowadziła Emila Niewęgłowska. Następnie uczniowie kontynuowali zabawę w czasie dyskoteki.