Otwarte Mistrzostwa Zespołu Szkół w Siemiatyczach w Szachach

Pierwsze miejsce zdobył Arkadiusz Wiński z Zespołu Szkół w Ostrożanach i otrzymał nagrodę książkową ufundowaną przez burmistrza Siemiatycz. Drugie miejsce zajęła Estera Mioduszewska z Gimnazjum w Grodzisku - nagroda starosty Siemiatyckiego, trzecie miejsce zajął Robert Górski ze Szkoły Postawowej w Mielniku - nagroda wójta Gminy Siemiatycze a czwarte Wioleta Wasilewska z Gimnazjum w Perlejewie - nagroda dyrektor Zespołu Szkół w Siemiatyczach. Wójt Gminy Siemiatycze ufundował specjalną nagrodę dla najlepszej zawodniczki w turnieju (poza pierwszą czwórką) i zdobyła ją Anna Piotrowska z LO Siemiatycze. Wręczono ponadto dziewięć nagród pocieszenia a wszyscy grający otrzymali pamiątkowe dyplomy. Turniej sędziował pan Józef Flaziński z Sokołowa Podlaskiego.

Tabela wyników