MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

MISTRZOSTWA SZKOŁY DZIEWCZĄT W TENISIE STOŁOWYM

15 marca 2016r. o godzinie 14:30 odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Dziewcząt w tenisie stołowym.

I miejsce zajęła ZUZANNA MARIAŃCZUK - III A

II miejsce zajęła DOMINIKA OLSZEWSKA – III A

III miejsce zajęła MAGDA WARSZYCKA - IA

IV miejsce zajęła ANNA PIOTROWSKA – II A

Zuzanna Mariańczuk wygrała wszystkie spotkania tracąc w całej rywalizacji jednego seta.

Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy. Po raz kolejny uczennice LO z klasy o profilu biologiczno – chemicznym okazały się bezkonkurencyjne.

Organizator:

mgr Iwona Hapanowicz-Charko

MISTRZOSTWA SZKOŁY CHŁOPCÓW W TENISIE STOŁOWYM

W środę 16 marca 2016, w LO Siemiatycze odbyły się Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym chłopców. Do rywalizacji stanęło 9 osób, zawodnicy grali do dwóch przegranych meczów. Po wyrównanej rywalizacji, Mistrzem Szkoły w tenisie stołowym został Krzysztof Brzeziński z klasy IIIB, II miejsce zajął Paweł Siemieniuk z klasy IB,  III miejsce Marek Jaimiuk z klasy IIC, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizator:

mgr Cezary Kudelski