Wygrana druga runda Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt

W piątek 18.12.2015 r. piłkarki ręczne  z naszej szkoły rozegrały dwa mecze  w ramach Ligi Licealiady Województwa Podlaskiego. Gospodarzem turnieju był Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem. Pierwszy mecz rozegraliśmy z Zespołem Szkół Mechanicznych z Łap, drugi z gospodarzem turnieju. Oba mecze wygraliśmy po zaciętej walce. Przeszkodą w grze była hala o zmniejszonych wymiarach, w której było mało miejsca na rozegranie piłki skrzydłami. Przeciwniczki dysponowały lepszymi warunkami fizycznymi, co ułatwiło im grę w obronie na wąskiej hali,  ale ostatecznie wygraliśmy z ZSM Łapy 20:15 i ZSOiP Wysokie Mazowieckie 20:9. Po dwóch rundach rozgrywek jesteśmy w trójce drużyn bez porażki razem z ZS Dąbrowa Białostocka i IV LO Białystok.  Drużyna wystąpiła w składzie:  Iza Surmacz kl. II A,  Amelia Kłopotowska kl. II D, Gabriela Kłopotowska kl. II D, Natalia Weremijewicz kl. II E, Agata Kobus kl. II D, Agata Kobus kl. II D, Martyna Dobrogowska kl. II D, Aleksandra Żoch kl. I A, Weronika Kryńska kl. I A, Weronika Tyborowicz kl. I A, Klaudia Wojtkowska  kl. I A.